Over Ons

Toneelgroep Onder Ons zoekt zelf zijn stukken uit. Bij het doorlezen houden we in de gaten welke beelden het bij ons oproept. Praat het makkelijk, worden er rake dingen gezegd, staat het ergens voor? We houden van lachen en er wordt ook gelachen, maar bij Onder Ons spelen we niet zomaar een klucht. Ons publiek weet dat inmiddels. We zetten ze niet zomaar een hapklare brok voor. We willen ons publiek verrassen en niet alleen vermaken. Het mag best stil worden in de zaal. Dat is niet erg…

Koninklijk goedgekeurd
Als een van de weinige toneelverenigingen in ons land mag Onder Ons zich weer voor zeker 25 jaar “Koninklijke Muziek, Zang- en Toneelvereniging Onder Ons” noemen!

1954 Uit handen van mr. Kesper, commissaris van de koningin in Zuid-Holland, krijgt regisseur
J. Th. Wesselingh het predikaat “Koninklijke” voor
de vereniging uitgereikt.

2014 BurgemeesterTjerk Bruinsma van Alphen a/d Rijn
overhandigt Anne MarieWesselingh-de Groot de oorkonde
met daarin het besluit de titel Koninklijk te bevestigen.

 

Contact

0655876875 (Anne-Marie)
info@toneelvereniging-onderons.nl