Toneelgroep Onder Ons uit Hazerswoude-Rijndijk is al aardig gevorderd met het repeteren van het toneelstuk ‘Hin und Her’ van de Oostenrijks-Hongaarse schrijver Ödön von Horvath uit 1933. “De spelers hebben nog een maand om het stuk onder de knie te krijgen”, vertelt regisseur Klaas Bolhuis. Het is wederom een intrigerend toneelstuk met prachtige dialogen, zoals u dat gewend bent van Onder Ons. Bolhuis licht een tipje van de sluier op: “In de inleiding staat: een farce in twee delen met muziek en geschreven voor een draaitoneel.  Een farce is een klucht of een korte komedie. Draaien kan ook figuurlijk worden ingevuld als ergens om heen draaien, niet geheel de waarheid spreken.  Iemand een draai om zijn oren geven is ook een mooie uitdrukking.  Kortom, wij bereiden ons voor op een actuele en interessante farce”.

Hin und Her wordt opgevoerd op 28, 29 en 30 maart in Pleyn’68. Reserveer alvast uw kaartje via de website www.toneelvereniging-onderons.nl, want het beloofd weer druk te worden!