Van Ons

Berichten
5 januari 2024In 2024 spelen we ‘Een vlinder van sneeuw (of Wie is Harry)’. Een zwart komische, labyrintische voorstelling over wat er eerst was, of wellicht toch al eerder kwam en daarna pas was. Of andersom. Zoiets. Een stuk over passief en actief handelen en de onoverzichtelijkheid van het effect op je eigen leven en dat van anderen. Tickets bestellen kan via deze website. Klik hier. Wil je meer informatie over de voorstelling? Klik dan hier. [...]
16 januari 2023BOYS DREAM is een aflevering uit de serie DE GROENENDIJK, bewoners vertellen over vroeger. In 2022 speelde Toneelvereniging Onder Ons EEN BOERENTROUWERIJ. Het stuk speelde in het buurtschap De Groenendijk van Hazerswoude-Rijndijk Bekijk de video: https://youtu.be/asbxoieW48c Verhalen van bewoners van de Groenendijk vormden een deel van de voorstelling.  Camera: Michiel Keller en Marcel Frissen Muziek: Vetschiller Editing: Ben van Leeuwen © Toneelvereniging Onder Ons [...]
3 januari 2023Op 11, 12, 13, en 25 maart 2023 speelt Onder Ons KRAS van Judith Herzberg. Lees meer in onze nieuwsbrief van 12 december [...]
13 april 2022Het is bijna zover! 14 april is de eerste voorstelling. De kaartverkoop voor de 6 voorstellingen loopt als een tierelier. Er zijn al een paar avonden uitverkocht. Dus als je dit unieke stuk wilt bijwonen ga dan snel naar de reserveringspagina! [...]
19 februari 2022Lees HIER de nieuwsbrief van 13 februari! [...]